O nas

Firma Atest istnieje od 1990 roku. Obecnie mieści się przy ulicy Fabrycznej 5 w Tychach. Zajmujemy się produkcją, importem i sprzedażą hurtową oraz detaliczną akcesoriów meblowych. W gamie naszych produktów znajdują się: nóżki do mebli tapicerowanych i skrzyniowych, zagłówki meblowe, podłokietniki, łączniki meblowe, prowadnice, uchwyty, rury, mechanizmy do mebli tapicerowanych, drążki, nogi stołowe i wiele innych artykułów wykorzystywanych do produkcji mebli tapicerowanych i skrzyniowych. Cały czas poszerzamy nasz asortyment o nowe produkty. Dzięki własnej produkcji możemy dostosować nasze artykuły do potrzeb klienta. Produkujemy nóżki w różnych niestandardowych wymiarach oraz wykończeniach powierzchni. Obsługujemy fabryki meblowe, firmy produkujące meble, hurtownie tapicerskie oraz stolarskie, usługowe zakłady meblowe i klientów indywidualnych, w całym kraju oraz za granicą .

Wszystkie oferowane przez nas towary występujące w naszym katalogu są dostępne na magazynie i mogą być wysłane w każdej chwili do klienta.

Dostarczamy towary własnym transportem w ilościach hurtowych, bądź firmą wysyłkową, co oznacza, że odbiorca może otrzymać produkt w ciągu 24 godzin.

Zapraszamy do współpracy.